AGRO-PROJEKT Centrum Ogrodnicze i Krajobrazowe Siemianowice Śląskie, Śląsk.
Centrum ogrodnicze ze śląska. Szkółka roślin województwo śląskie Bańgów.

Centrum Ogrodnicze i Krajobrazowe powstało w Siemianowicach Śląskich przy ul. H. Krupanka 84a w 2015r. Podtrzymując rodzinne tradycje zajmujemy się sprzedażą roślin z produkcji Grupy Kapias oraz kwalifikowanych szkółek Związku Szkółkarzy Polskich. W naszym centrum znajdziesz bardzo duży wybór roślin, wszystkie artykuły ogrodnicze potrzebne do stworzenia ogrodu, aranżacji tarasu i hodowli roślin domowych. Profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem w architekturze krajobrazu.

Prowadzimy sprzedaż materiału nasiennego wiodących firm GRANUM, VILMORIN, nawozów ogrodniczych firm INCO S.A, SUBSTRAL, VILA, AGRECOL.

Centrum Ogrodnicze

Centrum Ogrodnicze

Posiadamy również w swoim asortymencie środki ochrony roślin firm: SUBSTRAL, SUMIN, AGRECOL, narzędzia ogrodnicze firm: CELLFAST, BIG, MAROLEX, tkaniny i agrowłókniny firmy: AGRIMPEX. Jesteśmy dystrybutorem wysokogatunkowych podłoży ogrodniczych do wszystkich rodzajów roślin.

Oprócz materiałów ogrodniczych posiadamy w sprzedaży wiele artykułów dekoracyjnych takich jak donice, szkło. Wykonujemy również artystyczne i oryginalne dekoracje roślinne jak: kompozycje kwiatowe, wianki, stroiki, dekoracje świąteczne i okolicznościowe. Możemy poszczycić się zdobyciem srebrnego medalu w międzynarodowym konkursie florystycznym HORTIEXPO oraz wyróżnieniami w wielu innych konkursach.

Do obejrzenia naszych kompozycji, roślin i życia centrum zapraszamy na Facebook gdzie w galerii udostępniamy wszystkie aktualności. W wyborze asortymentu kierujemy się tylko jakością. Najlepszej jakości materiałem roślinnym i artykułami ogrodniczymi pragniemy zadowolić swoich klientów. Podobnie jak brzmi hasło naszej firmy „MAMY SERCE DO ZIELENI” pasją w hodowli roślin, profesjonalną obsługą i poradą zawsze służymy naszym klientom.

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Ogrodnicze