rośliny domowe

Rośliny domowe

rośliny domowe

Aktywne filtry

Alocasia 'Pink Dragon'

Cena 48,00 zł

Alokazja 'Pink Dragon' roślina o ozdobnych, zielonych liściach z białym unerwieniem i różowych ogonkach liściowych. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Dypsis lutescens

Cena 60,00 zł

Dypsis lutescens zwany też Areką jest palmą o dekoracyjnych pierzastych liściach. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Asplenium 'Parvati'

Cena 36,00 zł

Asplenium 'Parvati' paproć o ozdobnych, pierzastych i błyszczących liściach. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Pachira aquatica

Cena 40,00 zł

Pachira aquatica zwana też butelkowcem. Roślina w formie drzewka o dużych palczastych liściach. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Asplenium nidus 'Crissie'

Cena 192,00 zł

Asplenium Crissie paproć o ozdobnych, lancetowatych błyszczących liściach rozdwajających się na końcach. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Opuntia vulgaris

Cena 41,00 zł

Opuntia vulgaris, kaktus rosnący w formie płaskich podzielonych członów. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.