rośliny domowe

Rośliny domowe

rośliny domowe

Aktywne filtry

Ficus lyrata

Cena 100,00 zł

Ficus lyrata roślina domowa w formie drzewa o bardzo dużych, skórzastych liściach. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Pilea peperomioides

Cena 37,00 zł

Pilea peperomioides zwana potocznie Pieniążkiem ze względu na kształt liści przypominający monetę. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Strelitzia reginae

Cena 37,00 zł

Strelicja królewska roślina ozdobna głównie z pięknych kwiatów przypominających rajskiego ptaka. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Asplenium 'Parvati'

Cena 36,00 zł

Asplenium 'Parvati' paproć o ozdobnych, pierzastych i błyszczących liściach. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Alocasia 'Pink Dragon'

Cena 48,00 zł

Alokazja 'Pink Dragon' roślina o ozdobnych, zielonych liściach z białym unerwieniem i różowych ogonkach liściowych. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Dypsis lutescens

Cena 250,00 zł

Dypsis lutescens zwany też Areką jest palmą o dekoracyjnych pierzastych liściach. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Asplenium nidus 'Crissie'

Cena 192,00 zł

Asplenium Crissie paproć o ozdobnych, lancetowatych błyszczących liściach rozdwajających się na końcach. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Pachira aquatica

Cena 40,00 zł

Pachira aquatica zwana też butelkowcem. Roślina w formie drzewka o dużych palczastych liściach. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.