rośliny domowe

Rośliny domowe

rośliny domowe

Aktywne filtry

Pilea peperomioides

Cena 51,00 zł

Pilea peperomioides zwana potocznie Pieniążkiem ze względu na kształt liści przypominający monetę. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Pachira aquatica

Cena 40,00 zł

Pachira aquatica zwana też butelkowcem. Roślina w formie drzewka o dużych palczastych liściach. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Alocasia 'Pink Dragon'

Cena 48,00 zł

Alokazja 'Pink Dragon' roślina o ozdobnych, zielonych liściach z białym unerwieniem i różowych ogonkach liściowych. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Asplenium 'Parvati'
  • Nowy

Asplenium 'Parvati'

Cena 35,00 zł

Asplenium 'Parvati' paproć o ozdobnych, pierzastych i błyszczących liściach. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Opuntia vulgaris

Cena 41,00 zł

Opuntia vulgaris, kaktus rosnący w formie płaskich podzielonych członów. Roślina nietrująca dla zwierząt. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.

Strelitzia reginae

Cena 29,57 zł

Strelicja królewska roślina ozdobna głównie z pięknych kwiatów przypominających rajskiego ptaka. Osłonka widoczna na zdjęciu do zakupienia osobno w naszym sklepie internetowym.